Kontakt oss

Bjerklind Bygg AS

Enebakkveien 117

0680 Oslo


Ring 23 18 08 50

Eller send e-post til post@bjerk-lindbygg.no

Våre ansatte

Daglig leder

Espen Bjerknes

espen@bjerk-lindbygg.no

Byggeleder / Styreleder / HMS Koordinator

Fredrik Lindtun

fredrik@bjerk-lindbygg.no

Prosjektleder

Kjell Bjerknes

kjell@bjerk-lindbygg.no

Faglig leder / Prosjektleder

Øyvind Lindtun

o.l@bjerk-lindbygg.no

Prosjektleder

Håvard Nicolai Bråthen

havard@bjerk-lindbygg.no

Prosjektleder

Rune Bogerud

rune.bogerud@bjerk-lindbygg.no

Byggeleder

Odd Steinar Müller

odd@bjerk-lindbygg.no

Prosjektleder

Ola Nordseth

ola@bjerk-lindbygg.no

Lagersjef

Svein Jørgensen


Økonomisjef

Clas-Erik Ek

clas@bjerk-lindbygg.no

Økonomi / Sekretær

Agnes Midtbø

agnes@bjerk-lindbygg.no

Hjemmeside opprettet av